SİBER EVİNİZE GİDEN YOL

Siber alemde bir "eviniz" olsun ister misiniz?
Peki dakikalar içinde websitenizi kurmak ister misiniz?
Sadece birkaç tık ötede!

O KADAR BASİT & KOLAY!

Eşsiz bir domain adı edinin...
websitenizi kurun...
e-posta adreslerini oluşturun...sadece birkaç tık!
Siber alemde eğlence& heyecanın tadını çıkarın!

YENİ EASY WEBSİTE BUILDER

Web tasarım deneyimine gerek yok!
Önceki IT eğitimine elveda!
Yeni 'Easy Web Builder' ürünümüz websitenizi dakikalar içinde kurmanıza yardımcı olacak!
- Kategori & Temaları seç.
- Yazıları ekle
- Hadi online ol
Artık siber evin hazır!

BUNLARI & DAHA FAZLASINI MH'DE YAŞA!

MEGA HOLDINGS...Bir Üründen Daha Fazlası!

Latest News

Büyük Final - Dubai Kış Macerası 2013

2013 yılı herkes için başarı dolu bir yıldı – Müşteriler, Distribütörler, Liderler ve Şirket... Birçok ilki bu yıl yaşadık. Satışlar rekora koştu, bir Mega Star'ımız doğdu. Artık rekor sayıda Mega Lider, Top Lider ve Liderlerimiz var. MH müşterilerinin bulunduğu ülkeye önemli vergiler ödeyen bir şirket haline geldi. 28 AB ülkesine hizmet veren bir temsilcilik ofisi kuruldu. MH artık prestijli online Business for Home ve Obtainer dergilerinde yer edinerek uluslar arası alanda tanınan bir şirkettir. Business for Home İngilizce dilinde, Obtainer ise hem İngilizce hem Almanca dilinde veriyor. En önemlisi ise artık geçmişe göre daha fazla Mega kadın gücüne sahibiz.

Dubai'deki yıl sonu etkinliği MH'nin uluslararası alana taşınmasında Sn. Mesut Öpengin'in satışların artmasında önemli bir öncü olması ve sürekli desteği adına MH Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Michael Cheng' tarafından özel olarak sunulan ' En İyi İşbirlikçi Temsilci Ödülü" ile başladı. ' Bir adamın diğer adamı desteklemesini' canlandıran özel ödül İtalya'dan özel olarak getirtilmiş ve Sn. Mesut Öpengin'e ayrıca 8.000.00 $ değerinde bir karatlık elmas hediye edilmiştir.

2013'ün büyük finali 2013 Dubai Kış Macerası oldu. Final 19 Aralıkta Dubai, The Palm, Atlantis Saffron Restoranda Akşam Yemeği & Ödül Takdim Töreniyle başladı. .2013 En Elit Distribütör Yarışmasının 70 kazananı; görkemli bir akşam yemeği sonrasında Arap çevre mirasına yakın 5 yıldızlı Coral Boutique Villalarında 5G4G konaklama ile devam etti. Ayrıca, ultra modern Dubai'deki (1) Ferrari Dünyası ve Yas Su Parkı (2) Hatta Dağı Safarisi ve Dubai Çöl Safarisi (3) Burj Khalifa Tower, Burj Al Arab, Jumeirah Beach ve diğer cazibe merkezlerine eğlenceli turlar düzenlediler. Dr. Hedi, Mesut ve Enes olmak üzere kilit liderlere CEO Sn. Bon tarafından kristal bir plaket ve başarı sertifikası takdim edildi. Lider statüsüne ulaşmayı başaran 37 kişiye başarı sertifikaları Teng ve Foo tarafından takdim edildi.

12 Top lider ve 3 Mega Lider ödüllerini özel dizayn edilmiş plaketler şeklinde MH Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Michael Cheng'den aldılar. Liderlere takdim edilen "Goldfish & Peony" Plaketi "sınırsız bir zenginlik ve varlığı" simgeler ve "barış, boş vakit ve hoşnutluk" mesajını taşır. Top Liderlere takdim edilen "Dört Centilmen" Plaketi 4 mevsimi sembolize eder ve 4 çiçek (erik çiçeği, orkide, bambu ve kasımpatı) tarafından temsil edilir. Hepsi bir arada bir centilmenin "cesaret, irade, kültürlü birey, mükemmeliyet uğraşı, dürüstlük ve mükemmeliyet gibi en üstün özelliklerini" temsil eder.

Gecenin son önemli olayı ise Bir-Karat Elmasın Michael Cheng tarafından MH'nin ilk Mega Starı Enes Olgun'a ödül olarak sunulmasıydı. Elmas 8,000.00$ değerinde... Enes işe girdiği andan itibaren en kısa zamanda Mega Star ve Mega Lider olmayı başaran kişi olarak devam ediyor. Onun bu çift rekorunu kıracak kişinin kim olacağını görmek bizlere oldukça ilginç bir deneyim yaşatacaktır.

2014 yılı bizlere 2014 Tropikal Singapur Macerası ile çok eğlenceli bir yıl olacağının izlenimini veriyor. Coşkulu taleplere cevap olarak ödül sayısı 70'ten 100'e çıkarıldı. Bütün müşteriler bu yarışmaya katılım hakkına sahiptir. Müşteri olmayanlar ise MH distribütörleri ile iletişime geçip bir web hosting paketi alarak 2014 yıl sonu eğlencesinin bir parçası olabilirler!

Internet

İnternet her geçen gün hayatımızın, işimizin, iletişim araçlarının, ekonomi ve kültürümüzün önemli ve gerekli bir parçası haline gelmeye başlamıştır. İnternetin gelişimi olağanüstü bir durumdur. İnternetin en önde gelen hizmetlerinden ikisi (E-posta& Web) her gün milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bu hizmetlerin 2002 yılında 500 milyon kullanıcısı varken, bu yıl bu hizmetlerden yararlanan kişi sayısı yaklaşık olarak 1,5 milyardır. (2008 ortası). Şirketler, devletler, kuruluşlar, bilim ve akademi enstitüleri, dünyanın her yerindeki insanlar interneti kullanmaya başlamıştır. İnternet herkes için hayatı her yerde basitleştirip yeni girişim alanlarının (e-ticaret) oluşmasına neden olarak ve aynı zamanda ürün ve hizmetlerin sunumunda kolaylıklar sunarak iş hayatının değişmesini sağlamıştır. İnternet, yazının icadının insanlığı etkilediği kadar derin bir şekilde etkileyecektir. Şimdi ya bu gelişen sürece katılın ya da vasat bir şekilde hayatın gerisinde kalmaya hazır olun!

Web birçok internet hizmetlerinden sadece biridir. Web, sizlere fotoğrafların, grafiklerin ve her türlü bilginin barındırılması, erişilmesi, yayınlanması ve başkalarının bunları görmesini ve bulmasını sağlayan html dosyaları halindeki bilgi alanıdır. Bugün yaklaşık olarak internette 156 milyon web sitesi vardır. Mega Holdings herkesin kolayca ve çok ucuz fiyatlarda web sitesine sahip olmasını sağlar. Kendi web sitenizi uğraşsız ve istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Sonra internet hizmetlerini iletişim, network ve reklâm için kullanabilirsiniz. Yakın gelecekte web sitesi tasarlayamayan kişi işsiz kalabilir.

 

''Midas dokunuşunu duydunuz mu? Birisinin Midas dokunuşuna sahip olduğu söylendiğinde, bu kişinin hangi işle uğraşırsa uğraşsın işini kazanıma dönüştürdüğü anlamına gelir… Bizler de Mega Holdings’le irtibata geçen herkesin aynı yeteneğe sahip olmasına yardımcı oluruz. "

Michael Cheng, MH Yönetim Kurulu Başkanı
About Us

MH İş Fırsatı

MH distribütörleri ürünlerini part time ya da full time çalışarak yapılan ev eksenli, kişisel satış metodu yoluyla tanıtmaktadırlar.

Website Kurucu

MH kendi web sitenizi zorluk çekmeden istediğiniz şekilde oluşturmanıza ve dizayn etmenize yardımcı olur.

Follow Us

Instagram

Domain Search

Domain Adı

Follow Us